Елегантният апартхотел Роял Бей Ризорт Ол Инклузив се намира точно до плажа на Черно море. Предлага помещения за настаняване със светъл интериор и безплатен WiFi. Гостите могат да се възползват от сезонен басейн, детски басейн и детска анимационна развлекателна програма. Комплексът се помещава в 2 сгради - една на морския бряг и една пристройка.
Всички помещения за настаняване са климатизирани и декорирани в пастелни цветове. Оборудвани са с телевизор с плосък екран и кабелни канали. Всяко помещение за настаняване се отваря към балкон с морски изглед.
В стилния ресторант на място се сервират традиционни български и средиземноморски ястия.
До басейна са предоставени безплатни сгъваеми столове и чадъри. Служителите на денонощната рецепция в Роял Бей могат да уредят рум-сървиз и автомобили под наем.
Роял Бей Ризорт Ол Инклузив се намира в малкия район „Икантълъка“, между известните морски курорти Албена, Балчик и Каварна. Природният резерват „Калиакра“ с неговите удивителни скали е на 18 км, а плажът Болата е на 20 км.
Паркингът в Роял Бей е платен. Летище Варна се намира на 50 км, а оживеният град Варна е на 60 км.
**Възможни са разлики в обзавеждането и квадратурата на стаите/апартаментите. Гостите може да бъдат настанени в стая/апартамент различни от публикуваните в сайта снимки, които са примерни.